S nami to ide rýchlo a ľahko

Je čas na vymaľovanie vášho príbytku, ale vám sa do toho nechce? Predstava, prípravy a všetko okolo toho vás od maľovania odrádza… Treba pozakrývať nábytok a podlahu. Zvoliť vhodnú farbu a vybrať správny odtieň. Nebojte sa toho, s nami to zvládnete „ľavou zadnou“. Nielenže vaše bývanie získa novú tvár, ale zaručene to prospeje aj vašej nálade.

Základom úspechu je dodržať správny postup pri príprave podkladu a nanášaní farby. Kvalitné farby Polifarbe Platinum vylepšené inovatívnymi receptúrami a rafinované maliarske pomôcky prácu maximálne uľahčujú. V takom prípade máte dobý výsledok zaručený.

Pred začatím prác je dobré nábytok odsunúť od stien do stredu izby. Pri maľovaní sme mali vždy tendenciu zakrývať nábytok a podlahy. Farby z valčeka alebo zo štetca aj po otretí zvyčajne kvapkali na podlahu. Tento scenár pozná asi každý z nás. Dnes nám to uľahčujú moderné farby Platinum, ktoré majú extrémne hustú až gélovitú štruktúru. Preto pri maľovaní, farba po otretí z valčeka alebo štetca nekvapká a nesteká. Nepotrebujeme nič zakrývať, a tak ušetríme kopu námahy s čistením a čas, ktorý je pre nás v dnešnej dobe veľmi vzácny. Na začiatku páskou oblepíme všetky otvory a výčnelky na stenách, ako sú rámy dverí, parapetné dosky a elektrické vypínače. Pred tým, ako budeme nanášať náter, dbáme o to, aby sme podklad dostatočne očistili a naniesli penetračný náter Intaler.

Doteraz sme museli pri maľovaní interiéru používať dva až tri nátery farby. No napriek tomu farba nemala ten správny a želaný odtieň, po ktorom sme túžili. Preto je dôležité aby farba mala vysoko kryciu schopnosť. Farba Platinum túto dôležitú vlastnosť spĺňa. Postačí len jedna vrstva náteru, ktorá všetko prekryje a navyše ponúkne očakávaný odtieň. A vy sa môžete tešiť z krásnej vytúženej farby, ktorá má dlhotrvajúci a vkusný matný povrch.