Premýšľajme vodorovne

Už mnohokrát sme sa rozprávali o tom, aký inšpiratívny pocit nám ponúka jedinečná dekorácia na stene, ktorá je umiestnená v jednotlivých častiach nášho bývania. Predstavivosti sa medze nekladú…

Pravidlo je, že žiadne pravidlo neexistuje. 🙂 Ani vo farbe a ani v jednotlivých vzoroch.
Čo sa týka pocitov môžeme sa úplne oddať kreativite a vo výbere farby môžeme odzrkadliť svoju osobnosť. V skrášľovaní domova je najlepšie to, že je jedno, či si zvolíme výstredný, elegantný, alebo práve komornejší štýl, keďže vo farbách a nápadoch sú možnosti úplne neobmedzené.

Ukážeme vám takú dekoráciu, ktorá je síce už dávno známa, ale v tejto forme predsa trocha iná. Je ňou v dnešnej dobe dosť populárne, nedokončené maľovanie. Čo sa ale stane v tom prípade, ak miesto zvislého maľovania zvolíme techniku maľovania do strany? Dokonca nie s rovnakým rozstupom medzi jednotlivými čiarami, ale s rozdielnymi a nie s jedným odtieňom farby, ale s niekoľkými?

Pozrite si výsledok:

Obrázok: Poli-Farbe
Autor: Barbay Csaba/Flashback

Tento druh dekorácie sa dokonale hodí napríklad do pracovne, alebo študentskej izby. Vďaka týmto vzorom môžete aj menšie priestory dosť výrazne opticky zväčšiť.

Tip: Použite odtiene farieb Poli-Farbe Platinum biela (F1) a brečtan (B80).