Kráľovná hygieny a relaxu

Kúpeľňa je priestor, kde sa nám začína každé ráno a končí každý večer. Preto je dôležité aby nám táto miestnosť poskytla príjemné prostredie pre očistu, nie len tela, ale aj ducha. Musí byť vábivá a neodolateľná pre potrebu relaxácie, vzdušná a komfortná pre našu hygienu.

Dnes je trendom jednoduchosť
Čím jednoduchšie, tým krajšie. A čím jednoduchšie, tým lepšie udržiavané. Predstavte si, že máte v kúpeľni na stenách obkladačky a chcete ich zmeniť, farbu, štýl, celkový vzhľad kúpeľne. Áno, aj my sme si povzdychli. Každý z nás si predstaví boj s otĺkaním, kopaním, upratovaním a nie finančne lacným zákrokom. A teraz si predstavte tú spomínanú jednoduchosť. Kúpeľňu vymaľovanú interiérovou farbou, ako sú ostatné miestnosti v byte alebo dome. Tá myšlienka, že si kúpeľňu môžete kedykoľvek a jednoducho zmeniť, podľa vlastného vkusu alebo podľa najnovších trendov. Kúpeľňu bez dlaždičiek, ktorú je možné expresne, lacno, svojpomocne a pomerne čisto zrenovovať. A keď vám ešte k tomu povieme, dá sa to!

Atypická úprava kúpeľňových stien
Neuvažujte už nad keramickým obkladom, umývateľné nátery dodajú vašej kúpeľni ten správny módny šmrnc. Neobvyklé a elegantné vodovzdorné nátery Platinum Matt Latex si rýchlo obľúbite. Nielen, že sú rýchla a lacná voľba, nechajú dokonale vyniknúť krásny tvar a materiál nového umývadla alebo vane. Klasická biela kúpeľňová keramika najlepšie vynikne na sýtom pozadí. Opustite nesmelú cestu nenápadných stien a pustite do kúpeľne farby. Nehovoríme o krikľavých farbách, ale o sýtych, pritom tlmených a elegantných. Z módnych farieb sa ponúka napríklad terakota, tyrkysová, fialková, kávovo-hnedá a pod. Kto sa nechce úplne vzdať obkladov, máme tu pre vás kompromis. Môžete vyskúšať efektne vyzerajúcu kombináciu výraznej farby na stenách v rovnakej farbe a odtieni ako je obklad.

Sanita stručne a bez problémov
Na hladkej stene budete len veľmi ťažko hľadať obkladové škáry. O tieto malé nevinné plôšky, ktoré nám vždy zoberú množstvo času pri ich čistení sa už nemusíte starať. Jednoducho zmiznú z povrchu zemského a vám sa bude ľahšie žiť. Pri náteroch Platinum Matt Latex sa už nemusíte báť vlhkosti a tvorby plesní.