Konferencia plná farieb

V priebehu mesiaca február prebehla Konferencia plná farieb v mestách Banská Bystrica a Košice. Konferencia bola jedinečná svojim programom. Po otvorení konferencie  výkonný riaditeľ Ľudovít Gőgh predstavil produkty spoločnosti a výnimočné vlastnosti farieb Poli-farbe Platinum. Účastníci konferencie si mali možnosť vyskúšať náterové farby Poli-Farbe Platinum, ktoré sa jednoducho nanášali, rýchlo schli a výborne kryli už v jednej vrstve.

   

Tak si každý otestoval kvalitné atribúty jednovrstvovej disperznej farby. Spoločnosť POLIFARBE SK spol. s r.o predstavila marketingové aktivity pre celoslovenskú kampaň produktov Poli-Farbe Platinum.  Ďalšou príležitosťou bol stánok s produktmi a informačnými katalógmi. Záujemcovia tu mali možnosť pobaviť sa s obchodnými zástupcami z Poli-Polifarbe, na rôzne otázky a podnety. Odborník z Poli-Farbe Attila predviedol viacero ukážok  techník nanášania štruktúr Poli-Farbe Platinum Decor. Výrobky Platinum Decor očarili každého, ich jedinečnosťou prirodzeného vzhľadu.

   

Príjemným spestrením programu konferencie bol certifikovaný kouč  Ing. Tomáš Gebe, ktorý účastníkom predstavil farebné typológie osobností, na základe čoho ich rozlišovať, a čo je dôležité zohľadňovať pri komunikácii s nimi v každodennom pracovnom, ale aj v osobnom živote. Samozrejme na konferencii nechýbalo výborné občerstvenie, tombola a skvelá nálada. Po konferencii si určite každý povedal, je lepšie raz vidieť a skúsiť, ako stokrát počuť.