Február v znamení lásky alebo 5 tipov, ako vniesť nehu do domova

Deň sv. Valentína, alebo aj inak známy ako Deň zamilovaných, je jedným svetovo známym sviatkom. Ocenia ho azda najviac tí, ktorí sa prvýkrát chystajú vyjadriť svoje city, ale i tí, ktorí už dlhšie zdieľajú spoločnú domácnosť. Napriek tomu, že tento deň je prezentovaný najmä v podobe čokolád a hmotných darčekov, prečo si ho tento rok neurobiť iným ako tie ostatné a staviť na dekorovanie alebo drobné zmeny v domácnosti? Vďaka týmto tipom môže vo vašom domove prekypovať láska počas celého roka.

Drevo je klasika. Drevo nikdy nevyjde z módy. A čo tak oživiť ho farbami a dopriať mu rôzne nápisy? Takto môžete nielen vyjadriť svoje pocity ku svojej láske, ale zároveň môžu byť súčasťou vášho domova a svojej milovanej osobe tak vyčaríte úsmev na tvári azda každý deň. Pri výrobe takejto dekorácie sa vám určite zíde niektorá z farieb od Poli-Farbe Cellkolor.

Pohrajte sa s použitou fľašou na víno a vytvorte tak novú dekoráciu napríklad do kuchyne. Nejeden kuchár alebo pomocník v kuchyni tak bude príjemnejšie tráviť chvíle počas nedeľného obeda. Varenie tak bude jedna radosť!

 

Ak chcete snúbiť jemnosť s krásnou v mene lásky, tak jednoznačne nemôže chýbať kombinácia srdce, stuhy a vintage rámik. Vytvoríte tak jemnú a nevtieravú dekoráciu do predizby alebo do spálne na nočný stolík. Pri farbení môžete použiť klasické akrylové farby, alebo ak by ste sa rozhodli dekoráciu umiestniť napríklad na vonkajšie vchodové dvere, tak váš darček najlepšie ochránia pred poveternostnými podmienkami farby Cellkolor od Poli-Farbe.

Spojiť príjemné s užitočným je vždy dobrá voľba. Napríklad aj v taký deň, ako je 14. február. Rozhodnúť sa tak môžete pre spoločný program napríklad v podobe maľby, pričom samozrejme nemôže chýbať iná farba ako bordová. Tá totiž znázorňuje vášeň, silu a otvorenosť. Môžete ju použiť ako súčasť vašej spálne, avšak dbajte na to, aby bordová bola len doplnkom, napríklad v podobe jednej steny. Inšpiráciu v podobe výberu správnej farby nájdete medzi interiérovými farbami Poli-Farbe Platinum. 

Chcete staviť na minimalizmus? Aj takýmto nevtieravým spôsobom môžete vzdať hold Dňu lásky a zároveň tak doma potešíte svoju milovanú osobu. A možno vám ani nebude treba ďaleko zájsť, postačia vám totiž len konáre zo stromu a malinké srdiečka z červeného papiera.

Zdroj: Pinterest, Poli-Farbe