Farebné trendy Vianoc 2017

To, že sa trendy tvoria vo významnom predstihu, neplatí len v móde, ale aj v interiérovom dizajne. Samozrejme, teraz pred Vianocami po vás nikto nežiada, aby ste si vymaľovali byt podľa najnovších trendov. Stačí ak zvážite, čo sa z najnovších dekoračných trendov hodí práve do vášho interiéru. Tento rok to bude jednoduché – v popredí dominuje biela farba.

Prispôsobivá biela
Ak už máte interiér v tmavých alebo svetlých farbách, bielu je možné kombinovať rôznym spôsobom. Biela farba je jednoduchá, čistá a nadčasová. Investovať do bielych dekorácií môžete bez rozmýšľania, pretože ich môžete využívať aj nasledujúce roky. Biela farba bude vždy použiteľná. Biele sviečky, malé dekoračné predmety, či ozdoby na stromček.
Vianočná výzdoba však nie je len o výbere jednej farby, ale najmä o štýle, ktorým sa rozhodnete uberať. Nezabúdajte na prírodné tóny a geometrické tvary. Hlavnou inšpiráciou je detstvo, hravosť, bezstarostnosť a nostalgia, teda vianočné postavičky,  zvieratká, výšivky a háčkované ozdoby.

Príjemný dotyk prírody
Aj tento rok ostáva trend v plnej miere inšpirovaný prírodou, tlmenými farbami, jemnými textúrami pripomínajúcimi piesok, kvapky vody či ľad a námrazu. Bytový dizajn ide ruka v ruke so škandinávskym typom bývania. Skvelé je, že si mnoho dekorácií môžete vyrobiť aj svojpomocne. O to viac sa z nich budete tešiť. Farebnú škálu tvoria matná biela, jemná ružová, piesková, mätová, farba prírodného dreva a smotanová.

Vytvorte si krásne a farebné Vianoce v pohodlí svojho domova. Či už zvolíte prírodné farby, materiály alebo čisto biele kombinácie, nech sú to pre Vás tie najkrajšie Vianoce. Pretože Vianoce nie sú len o trendoch a farbách, ale hlavne o nás a našich najbližších. Užite si ich spoločne a v šťastí.