Farebné kuchyne

Nevieme, či to zapríčinil nástup zimy, alebo jednoducho len príchod vianočných sviatkov, ale v poslednej dobe sme oveľa viac častejšie v kuchyni. Či už počas rodinných obedov, alebo pri obyčajnom maškrtení. Kuchyňa je vo viacerých prípadoch srdcom domova: nie je len najužitočnejšou miestnosťou bytu, ale je aj miestom, kde sa všetci stretávame. Je veľmi dôležité, aby sme sa v kuchyni cítili ako doma a aby sme tu mohli čerpať inšpiráciu.

Teraz vám ukážeme, aká široká je ponuka v prípade, že opustíme svet zaužívanej monotónnej bielej farby. Pozrite sa, ako vyzerajú farebné kuchyne, plné života.

Pre tých, ktorí obľubujú konzervatívnejší štýl, sú vhodné príjemné pastelové farby a paleta neutrálnych farieb. Tieto farby môžete použiť už na steny, alebo ich zakomponovať do priestoru pomocou bytových doplnkov.

Intenzívne farby priťahujú pozornosť a sú stvorené skôr pre odvážnejších. S použitím bytových doplnkov neutrálnej farby môžeme tieto odvážne farby aplikovať hoc aj na celé povrchy. Dôležitá je rovnováha.

Či už je reč o silných farbách, alebo o odvážnejších farbách kuchynského zariadenia, podstatné je, aby sme poriadne zvážili, či sa budú zvolené farby hodiť k ostatným miestnostiam bytu. S ich výberom sa totiž budeme musieť stotožniť každý deň.

Z pestrej palety farieb Poli-Farbe Platinum matt latex si môžete smelo vyberať: bit.ly/MattLatex
Vďaka odolnosti voči pare a plesniam sú tieto farby dokonalou voľbou práve do kuchyne. Farba je tiež odolná voči treniu a šúchaniu.