Farby jesene v našom domove

Máme tu jeseň, ročné obdobie, ktoré svoje farby vnieslo aj do bytového dizajnérstva. My vám tieto farby teraz pekne, postupne predstavíme. Začnime s hnedou, ktorá je najvýraznejšou farbou jesene.

Hnedá patrí medzi teplejšie farby, ale rovnako ju zaraďujeme aj medzi farby zeme. Popri zelenej je práve táto farba tou, ktorá charakterizuje naše spojenie s prírodou. Vyžaruje príjemné teplo, takže bude dokonalým spoločníkom pri chladnejších jesenných chvíľach. Nazýva sa tiež farbou pokoja, ktorá svojim vyžarovaním ponúka stabilitu a dôveru.
Hnedá je neutrálna farba a preto ju môžeme použiť na väčších povrchoch stien, ale rovnako je ju možné aj kombinovať s jej rôznymi odtieňmi, alebo s odtieňmi od bordovej, cez oranžovú až po fialovú. V prípade, že tieto farby nechceme použiť do celej miestnosti, alebo na väčšie plochy, stačí, ak ich do bývania vnesieme pomocou bytových doplnkov.

Poli-Farbe Platinum, ponuka odtieňov hnedej jednovrstvovej, interiérovej farby: Čokoládová (B40), Badián (CS50), Šípatka hnedá (N90), Tabak (SZ50), Blen (B30) a Hnedá orchidea (BO40).

Odtiene hnedej umývateľnej farby na stenu Poli-Farbe Platinum Matt Latex: Orech (D 30), Tabak (D50), Datle (D 40).