5 tipov, ako vylepšiť tohtoročné vianočné dekorovanie

Obľúbený čas v roku je tu onedlho zas. Dlho očakávaným Vianociam už tradične predchádza adventné obdobie, ktoré je charakteristické sviatočnou výzdobou. Pri tej je ale občas ťažké prísť každý rok s niečím novým tak, aby to bolo originálne. Ale čo tak si tentokrát vyrobiť vlastné ozdoby alebo vylepšiť tie staré? My Vám ukážeme ako na to.

Máte doma nevyužité drevené dekorácie alebo svietniky? Vdýchnite im vianočnú náladu, vďaka farebným variáciám. Fantázii sa medze nekladú a môžete sa pohrať s motívmi od zimnej záhrady až po moderné trblietky. Pri tomto Vám môžu byť nápomocné napríklad farby od Poli-Farbe Platinum. 

Zdroj: Poli-Farbe

Vytvoriť si môžete napríklad aj netradičnú verziu vianočného stromčeka. K tomuto nebudete potrebovať viac ako drevené dosky alebo paletu, farbu a pár klincov. Pre zjemnenie sa môžete rozhodnúť tento rok pre zasnežený stromček od Poli-Farbe Cellkolor Aqua. Na záver Vám neostáva iné, ako svoj stromček patrične vyzdobiť. Pre vyzdvihnutie bielej môžete siahnuť po metalických farbách ako je zlatá alebo strieborná.

Zdroj: Poli-Farbe

Viete, ktoré dekorácie budú najoriginálnejšie? Predsa tie, ktoré si vyrobíte sami. Internet je plný nápad a Vy na začiatok nepotrebujete viac ako biely papier, z ktorého sa dajú vyčarovať aj napríklad takéto závesné girlandy na stromček. Tie môžete ponechať biele, alebo im môžete pridať ľubovoľnú farbu, ktorú chcete mať tento rok.

Zdroj: Poli-Farbe

Každý z nás rád recykluje vianočné ozdoby. Ale priznajte si, nezišla by sa tentokrát nejaká zmena? A nie, nemusí prísť len kúpou nových ozdôb. Môžete vylepšiť alebo prerobiť tie staré. Napríklad ich môžete doplniť o nové farby pomocou Poli-Farbe Cellkolor Aqua. Výber farieb je na vás. Môžete siahnuť po modernej bielej ale aj červenej.

Zdroj: Poli-Farbe

Ak chcete mať kúsok prírody v domove aj počas zimných dní, tak najlepším spôsobom je nazbierať si jej najkrajšie kúsky. Príroda ponúka mnoho farieb, ktorými môžete vyzdobiť aj napríklad svoj sviatočný stôl. Klasikou sú tiež pomaranče, ktoré môžete vyzdobiť klinčekmi alebo ich na plátky vysušiť, tak budú vyvoniavať celé sviatky.

Zdroj: Pinterest

Popri vianočnom chystaní sa, naháňaní darčekov a dekorácií avšak nezabudnite na to, že práve Vianoce sú sviatkom pokoja a rodiny, tak ich prežite nerušene so svojimi blízkymi.